Wykonanie usług elektrycznych

 Usługi elektryczne ZWARCIE.INFO od ponad dekady wykonuje instalacje elektryczne.
Założyciel firmy, inż. Wojciech Walczak, jest absolwentem kierunku Automatyka i Robotyka w specjalizacji Automatyka Elektrotechniczna i Systemy Informacyjno-Pomiarowe na Wydziale Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Posiada kwalifikacje zawodowe w zawodzie Technik Elektronik, potwierdzone państwowym certyfikatem.
Przeszedł także liczne szkolenia z zakresu elektryki, energetyki, a także automatyki.

 

Dysponuje on aktualnymi świadectwami kwalifikacji Stowarzyszenia Elektryków Polskich do wykonywania prac na stanowisku eksploatacji oraz dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz prac kontrolno-pomiarowych dla instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV.

Już od 2008 pracuje w branży jako elektryk, wykonując, montując i modyfikując instalacje elektryczne w buynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych a także obiektach produkcyjnych i usługowych.

   Zdobyte doświadczenie pozwoliło w 2014 roku rozpocząć własną działalność. Młody i wykwalifikowany zespół zapewnia wykorzystywanie najnowszych technologii, stosowanie się do aktualnie panujących trendów w projektowaniu i wykonywaniu instalacji elektrycznych, a także najnowszych norm dotyczących bezpieczeństwa. Wykonywane przez nas instalacje są zawsze nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne.